Atribuită
Cumpărare directă
- Scaun directorial negru, Atlas, piele ecologica/naturala, H 114 - 124 cm - Referat nr. 6120/22,03,2021, dir. executiv, dir. adj., șef serv. ec. administrativ; - BUGET, 20. 05. 30; - Scaun directorial negru, Atlas, piele ecologica/naturala, H 114 - 124 cm, cu suport rotativ si suprafetei confortabile a sezutului si spatarului, cu dimensiuni extinse. Spatarul, bratele si baza sunt realizate din plastic dur. Sezutul si spatarul au fost acoperite cu strat gros de burete (densitate N3038), care ofera o suprafata moale, foarte confortabila si cu efect de relaxare a muschilor. Astfel, este potrivit pentru un regim de utilizare intensa. Baza este dotata cu picioare cu rotite, pentru o deplasare usoara pe suprafete mici, fara zgarierea podelei. Scaunul este reglabil pe inaltime, utilizand mecanism cu piston cu gaz (113-124 cm inaltime totala; 52 – 62 cm inaltime sezut). Tapiteria din piele sintetica si piele naturala, de culoare neagra ii ofera un aspect elegant si modern. Specificatii tehnice: Materiale: plastic dur, lemn stratificat, piele sintetica/naturala, burete, metal Desnitate burete: N3038 Dimensiuni: inaltime: 114-124 cm; latime: 71 cm; adancime: 50 cm; inaltime sezut: 52- 62 cm Greutate: 17 kg Garantie: 24 luni Culoare: negru. - Produsele să fie însoțite de certificat de conformitate/calitate/garanție conform normelor U.E. - Termen de livrare, maxim 10 zile de la finalizarea achiziției.
- Număr anunț
- DA27621259
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.185 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.