Atribuită Cumpărare directă

Fotocopiator multifunctional laser format A3, USB/retea, 22pps, ciclu maxim 50.000pag/luna

Număr anunț
DA27656144
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.101 RON
Valoare atribuită
2.101 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.101 RON

din 2.101 RON estimat