Atribuită Cumpărare directă

Unealta multifunctionala cu reglare electronica Steinhaus PRO-RTK170, 170W, 35.000rpm, set 190 accesorii - 1 buc , conform referatului de necesitate nr. 2590/ 26.11.2020

Număr anunț
DA27485034
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
35000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151 RON
Valoare atribuită
151 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151 RON

din 151 RON estimat