Atribuită
Cumpărare directă
Cartușe toner pentru multifuncțional laser, A4, color, Xerox WorkCentre 6515V DN, originale, după cum urmează: - 2 bucăți culoare negru, cod 106R03488, capacitate: 5.500 pagini; - 1 bucată culoare cyan, cod 106R03693, capacitate: 4.300 pagini; - 1 bucată culoare yellow, cod 106R03694, capacitate: 4.300 pagini; - 1 bucată culoare magenta, cod 106R03695, capacitate: 4.300 pagini.
- Număr anunț
- DA27598615
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224 RON
- Valoare atribuită
- 2.224 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.