Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat
acord cadru - servicii poştale - preluarea, prelucrarea, transportul și livrarea la destinatari a corespondenţei interne şi externe, scrisori și colete inclusiv a actelor de executare silită
- Număr anunț
- CN1007176
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.987.138 RON
- Valoare atribuită
- 5.036.974,79 RON 36,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.12.2018 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1026103
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 247-569124
- Documentație de atribuire
- DF1034231
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
5.036.974,79 RON
din 7.987.138 RON estimat
36,9%
Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 2.950.163,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.