Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,5% sub estimat
Proiectare si executie lucrări pentru obiectivul de investitie: ” Extinderea și reabilitarea sistemului de canalizare în comuna Mănăstirea Humorului, județul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1026872
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
- Furnizor / câștigător
- CON BUCOVINA SA (CUI 712912)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.610.530 RON
- Valoare atribuită
- 8.119.326,69 RON 23,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1014593
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032077
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Memoriu+evaluari Canalizare_Manastirea Humorului.pdf.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part01.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part02.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part04.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part05.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part06.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part07.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part08.rar.p7s
- 06.Expertiza_Canalizare_Manastirea Humorului.part09.rar.p7s
- 07.Studiu Geotehnic_Canalizare_Manastirea Humorului.pdf.p7s
- Caiet de sarcini M-rea Humorului.pdf.p7s
- CU+avize, acorduri.rar.p7s
- FisaDate_DF1032077.pdf
- Model contract M-rea Humorului.pdf.p7s
- Modele formulare canal M-rea Humorului.pdf.p7s
- Planse canalizare_1.pdf.p7s
- Planse canalizare_2.pdf.p7s
- Studiu topo_1.pdf.p7s
- Studiu topo_2.pdf.p7s
- Studiu topo_3.pdf.p7s
- Studiu topo_4.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CON BUCOVINA SA CUI RO 712912
Asociați 1
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROTARY CONSTRUCTII SRL CUI RO 1565534
Asociați 1
EST CHRONE SRL CUI 33336920
Valoare atribuită
8.119.326,69 RON
din 10.610.530 RON estimat
23,5%
Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 2.491.203,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.