Atribuită Cumpărare directă

1o buc.Registru control financiar preventiv A4 100 file/carnet+3 buc.Registru audiente A4 100 file landscape

Număr anunț
DA27678272
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
SISCOM MEDIA SERVICES SRL (CUI 15182911)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201 RON
Valoare atribuită
201 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201 RON

din 201 RON estimat