Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,4% sub estimat
Delegarea gestiunii serviciului de iluminat public din Municipiul Galați. Întreținere și mentenanță. Iluminat festiv
- Număr anunț
- CN1006374
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.381.704 RON
- Valoare atribuită
- 26.506.531,89 RON 34,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 01:42
- Anunț de atribuire
- CAN1025083
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 221-505920
- Documentație de atribuire
- DF1031162
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si anexe.rar.p7s
- Contract de delegare a serviciului de iluminat public din municipiul Galati - var. rev.docx.p7s
- FisaDate_DF1031162.pdf
- Formulare servicii - Delegare gestiune SIP.doc.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Asociați 1
MK ILLUMINATION S.R.L. CUI RO 15856363
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Asociați 1
MK ILLUMINATION S.R.L. CUI RO 15856363
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUXTEN LIGHTING COMPANY SA CUI RO 6734030
Valoare atribuită
26.506.531,89 RON
din 40.381.704 RON estimat
34,4%
Adjudecat la 65,6% din estimat · economie 13.875.172,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.