Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 5775/04.03.2021 formulat de Neonatologie. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netrimiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii Se doresc cate 30 buc catetere ombilicale radioopace nr. 4 si nr. 6

Număr anunț
DA27549274
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33141122-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat