Atribuită Cumpărare directă

REFERATE NR : 1065 /02.03.2021-CABINET DISPENSAR TBC ( AR -12-DAT) -308.35 RON 1243 /15.03.2021-BIROU DIRECTOR GESTIONARE PATRIMONIU SI ACHIZITII ( AR-08-CJA ) - 742.01

Număr anunț
DA27578384
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat