Atribuită Cumpărare directă

Pachet Licente si consumabile computer Microsoft Windows 10 Pro Retail, licenta electronica............1buc Microsoft Office 2019 Pro plus Licenta electonica..................3buc Kaspersky Antivirus Licenta electronica 10 device................1buc Incarcator Laptop ….........................................................1buc Cablu HDMI 5m...............................................................1buc Card memorie SD 32Gb.....................................................1buc Usb Stick memorie 32Gb...................................................1buc Camera WEB Trust Vero.....................................................1buc Switch TP Link 5 port.........................................................1buc Cablu UTP 13m.................................................................1buc

Număr anunț
DA27490977
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI 11279530)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259 RON
Valoare atribuită
1.259 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259 RON

din 1.259 RON estimat