Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de verificare tehnica a prizelor de impamantare de la instalatiile electrice din cladirile ce apartin unitatii noastre, după cum urmeaza: Sediul IPJ Mures din Mun Targu Mures - 43 buc., Politia Mun. Tarnaveni 3 buc., Politia Mun. Sighisoara 3 buc., Politia Orasului Ludus 4 buc., Politia Orasului Ungheni 2 buc., Politia Orasului Sovata 2 buc., Politia Orasului Sangeorgiu de Padure 1 buc. si Politia Orasului Miercurea Nirajului 3 buc.,

Număr anunț
DA27576410
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
71632200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.820 RON
Valoare atribuită
5.820 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.820 RON

din 5.820 RON estimat