Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU MERCEDES SPRINTER MS74SMU PIESE NECESARE: BARA FATA: 1 BUC X 567.22 LEI RADIATOR RACIRE: 1 BUC X 647.06 LEI RADIATOR INTERCOOLER: 1 BUC X 588.23 LEI ANTIGEL: 3 BUC X 21.01 LEI =63.03 LEI BEC 12 V; 1 BUC X 4.20 LEI ULEI MOTOR: 3 BUC X 35.29 LEI = 105.88 LEI SUPORT BARA: 1 BUC X 167.22 LEI TOTAL PIESE; 2142.84 LEI MANOPERA:786.50 LEI TOTAL:2929.34 LEI
- Număr anunț
- DA27517278
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.929 RON
- Valoare atribuită
- 2.929 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.