Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU IVECO DAILY MS07SCJ PIESE NECESARE: CONDUCTA FRANA: 1 BUC X 210.08 LEI LICHID DE FRANA: 0.5 BUC X 29.41 LEI = 14.71 LEI INJECTOR RECONDITIONAT: 1 BUC X 516.82 LEI TOTAL VALOARE PIESE: 741.61 LEI MANOPERA:402.47 LEI TOTAL: 1144.08 LEI
- Număr anunț
- DA27517305
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.144 RON
- Valoare atribuită
- 1.144 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.