Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU DACIA LOGAN MS05SCJ PIESE NECESARE: CUREA ACCESORII: 1 BUC X 54.62 LEI INTINZATOR CUREA: 1 BUC X 288.24 LEI FULIE ALTERNATOR: 1 BUC X 176.47 LEI ROLA GHIDAJ: 1 BUC X 142.86 LEI SENZOR TEMPERATURA: 1 BUC X147.06 LEI ANTIGEL: 1 BUC X 21.01 LEI RELEU BUJII: 1 BUC X 382.35 LEI TOTAL VALOARE PIESE: 1212.61 LEI MANOPERA: 199.50 LEI TOTAL VALOARE: 1412.11 LEI
- Număr anunț
- DA27517327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.412 RON
- Valoare atribuită
- 1.412 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.