Atribuită
Cumpărare directă
Servicii revizie 300 ore tractor Steyr 6145: Schimbare: - filtru ulei motor, - filtru combustibil; - filtru combustibil; - filtru aer mare; - filtru aer mic; - filtru hidraulic; - filtru hidraulic; - ulei motor 15W40; - ulei hidraulic; Utilizare spray degresant. Manopera si deplasare la sediul clientului.
- Număr anunț
- DA27505207
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI 26100062)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.110 RON
- Valoare atribuită
- 4.110 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.