Atribuită
Cumpărare directă
Pachet butasi si rasaduri de flori: 1) Pelargonium pelt. Balkon Desrumeaux 1 buc. x 153.36 lei/buc.; 2) Pelargonium pelt. Balkon Noa 1 buc. x 174.94 lei/buc.; 3) Pelargonium pelt. Balkon Rood 1 buc. x 153.36 lei/buc.; 4) Pelargonium pelt. Balkon Polar 1 buc. x 174.94 lei/buc.; 5) Pelargonium pelt. Balkon Donkerroze 1 buc. x 153.36 lei/buc.; 6) Pelargonium pelt. Balkon Stellena 1 buc. x 174.94 lei/buc.; 7) Viola wittrockiana EVO F1 Spring Select Mix 6 buc. x 174.32 lei/buc.=1045.92 lei; 8) Begonia semperflorens New Globe F1 Scarlet 10 buc. x 166.34 lei/buc.=1663.40 lei; 9) Begonia semperflorens New Globe F1 White 2 buc. x 166.34 lei/buc.=332.68 lei; 10) Begonia semperflorens New Globe F1 Rose 1 buc. x 166.34 lei; 11) Begonia semperflorens New Globe F1 Ducolour 2 buc. x 166.34 lei/buc.=332.68 lei; 12) Begonia semperflorens Quick F1 Red 2 buc. x 166.34 lei/buc.=332.68 lei; 14) Begonia semperflorens Quick F1 Rose 1 buc. x 166.34 lei; 15) Begonia semperflorens Quick F1 Bicolour 1 buc. x 166.34 lei; 16) Turbă TS1 Fin, 250 l/bal 30 baloți x 70.59 lei/balot = 2117.70 lei; 17) Turbă TS1 Medium, 250 l/bal 30 baloți x 73.95 lei/balot = 2218.50 lei.
- Număr anunț
- DA27557182
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03451000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.694 RON
- Valoare atribuită
- 9.694 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.