Atribuită
Cumpărare directă
Caserola de unica folosinta din trestie de zahar , culoare alba.Capacitate :450Ml .Produsul este biodegradabil si compostabil 100%.. Respecta in totalitate directivele europene in domeniu. Sunt in conformitate cu ISO EN 13432.produsul este certificat DIN CERTO (home compoat&industrial compost).Ambalat 50 buc/bax
- Număr anunț
- DA27546783
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840 RON
- Valoare atribuită
- 1.840 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.