Atribuită Cumpărare directă

Linguri din plastic ecologic (amidon) CPLA , de unica folosinta,albe.Ambalate 100/set.Produs 100%biodegradabil si compostabil .Respecta toate reglementarile europene din domeniu .Produsul este in conformitate cu EN 13432.||Produsul este certificat DIN CERTO (home compost&industrial compost)

Număr anunț
DA27546858
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat