Atribuită Cumpărare directă

BOL DIN FIBRA DE TRESTIE DE ZAHAR CULOARE ALB . CAPACITATE 480 ML + CAPAC .PRODUSUL ESTE BIODEGRADABIL SI COMPOSTABIL 100%.RESPECTA TOATE DIRECTIVELE EUROPENE IN DOMENIU. CONFORM EN 13432 .ESTE CERTIFICAT DIN CERTO (HOME COMPOST&INDUSTRIAL COPMPOST)

Număr anunț
DA27546921
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920 RON
Valoare atribuită
3.920 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920 RON

din 3.920 RON estimat