Atribuită Cumpărare directă

Servicii asistenta tehnica - mentenanta UPS < 40 KVA, inlocuire baterii si verificare parametri (include deplasare < 500 km)

Număr anunț
DA27498578
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat