Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie centrala termica - ELECTROD APRINDERE / IONIZARE PT. VITOD ENS 050-W BPJD 24,33kW -1 buc TAXA INTERVENTIE ECHIPAM altele decat cele instalate in sistem rezidential-Maxim 1 ORA DE LUCRU - 1 buc -VANA GAZ (GN) EBMPAPST PT. VITODENS 050 -W BPJC, BPJD 33KW - 1 buc
- Număr anunț
- DA27501990
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285 RON
- Valoare atribuită
- 1.285 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.