Atribuită Cumpărare directă

Servicii RSVTI sediul social DSVSA ILFOV

Număr anunț
DA27626577
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Ilfov (CUI 9932784)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
71356100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.392 RON
Valoare atribuită
4.392 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.392 RON

din 4.392 RON estimat