Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE CENTRALA TERMICA VIESSMANN VITODENS DE 49 KW

Număr anunț
DA27570207
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.781 RON
Valoare atribuită
19.781 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.781 RON

din 19.781 RON estimat