Atribuită Cumpărare directă

Avizier magnetic de exterior ACCENTA, 15xA4 COD: 313020916 Spate solid din otel galvanizat Dimensiuni (lxh): 115x112.5 cm (exterior) Dimensiuni (lxh): 110x107.5 cm (interior) Avizier pentru exterior, montaj LANDSCAPE Se pot prinde coli cu ajutorul magnetilor Inchidere/ deschidere: pe latura mica, in lateral Se poate scrie pe suprafata alba din interior

Număr anunț
DA27680712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427 RON
Valoare atribuită
1.427 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427 RON

din 1.427 RON estimat