Atribuită Cumpărare directă

BLOC ZID RIVAGO GARD GRI DESCHIS 40X20X16 60BUC/PAL 470.00 BLOC COMPLETARE RIVAGO GARD GRI DESCHIS 20X20X16 120BUC/PAL 20.00 FIER BETON 10 PC 117.00 FIER BETON 8 PC 74.70 FIER BETON 6 OB 60.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 80.00 CAPAC GARD PT BOLTAR 20CM 20X30 VIA 150.00 TRANSPORT CAMION EXTRAVILAN 1.00, materiale pentru gard la Dispensar medical uman Ojdula

Număr anunț
DA27503446
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.949 RON
Valoare atribuită
6.949 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.949 RON

din 6.949 RON estimat