Atribuită Cumpărare directă

Solicitam transmiterea pe e-mailul oficial al primariei Racovita, judetul Valcea, respectiv primracovita@yahoo.com a unei oferte tehnice si financiare care sa contina descrierea in detaliu a echipamentelor IT si birou. Oferta va respecta toate cerintele din caietul de sarcini si modelul de contract atasat. Pe langa oferta tehnica si financiara se va transmite: - certificatul constatator emis de ONRC actualizat; - modelul de contract completat si asumat de catre ofertant. Perioada minima de timp pentru care ofertantul va garanta din punct de vedere calitativ produsele livrate este de: minim 24 luni din momentul incheierii procesului verbal de receptie. Acest termen va fi evidentiat in oferta depusa.

Număr anunț
DA27650236
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
Furnizor / câștigător
PLUS DOMINO SRL (CUI 18381943)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.253 RON
Valoare atribuită
62.253 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.253 RON

din 62.253 RON estimat