Atribuită Cumpărare directă

COMANDA MINIMA 10 000 BUCATI ! Manusi de examinare din nitril sintetic, nesterile, nepudrate, fara continut de latex, de culoare. Cu degete texturate pentru sensibilitate tactila si aderenta ridicata. Foarte elastice si rezistente la rupere, asigura o potrivire perfecta si sunt confortabile la purtare. Aprobate pentru contact cu hrana, de unica folosinta. Indicate pentru utilizare universala in domeniul medical unde confortul la purtare si gradul mare de sensibilitate sunt necesare, ca echipament personal de protectie (EPP) categoria III, pentru utilizarea in laboratoare, in contact cu substante chimice si dezinfectanti precum si in contact cu alimentele. Marimi: M , NEPUDRATE

Număr anunț
DA27508278
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat