Atribuită Cumpărare directă

Acceptul nostru tine loc de nota de comanda ferma. Va rugam sa efectuati livrarea. Conform catalog SICAP. Referat endocrin- manager nr 1895 / 24.02.2021-08.03.20201

Număr anunț
DA27532292
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat