Atribuită
Cumpărare directă
1. Asigurare obligatorie de răspundere civilă auto, pentru un număr de un autovehicul - din dotarea ISU ,,Oltul” al județului Harghita ( pentru perioada 01.04.2021 – 30.06.2021 ). Număr de inregistrare: MAI 58834, marca: MAN , varianta: TGM 18.320 4X4, categorie: Autovehicul N 3, an 2021, număr de identificare: WMAN38ZZ3MY417152, seria cărții O849002, masă totală 16500 kg, capacitate cilindrică (cmc) 6871, putere(kw) 235, combustibil Diesel, număr de locuri 6. - 1 buc.
- Număr anunț
- DA27679700
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.