Atribuită
Cumpărare directă
- Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA) +carte verde Ucraina și Republica Moldova -7 autovehicule și vehicule tractate pentru o perioada de 12/8 luni, numere de înregistrare MAI 48351, MAI 46940, MAI 46941, MAI 51423, MAI 51425, MAI 51426, MAI 51439 conform ADV 1199414/26.02.2021 si oferta:
- Număr anunț
- DA27491255
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.096 RON
- Valoare atribuită
- 1.096 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.