Atribuită
Cumpărare directă
Dosar sina buc 50 0.42 21.00 3.99 Dosar pvc buc 250 0.84 210.00 39.90 Hartie copiator A4 top 45 15.97 718.65 136.54 Folie protectie groasa buc 10 42.02 420.20 79.84 Pix gel buc 40 3.79 151.60 28.80 Plicuri mari buc 100 1.68 168.00 31.92 Plicuri mijlocii buc 100 0.84 84.00 15.96 Lipici buc 12 5.47 65.64 12.47 Dvd-uri buc 35 1.68 58.80 11.17 Banda adeziva buc 5 5.47 27.35 5.20 Evidentiatoare buc 10 2.95 29.50 5.61 Marker diverse culori buc 25 4.21 105.25 20.00 Agrafe buc 10 5.47 54.70 10.39
- Număr anunț
- DA27626621
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DOBIRCENI (CUI 23641861)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.115 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.