Atribuită
Cumpărare directă
1.Florovit pentru gazon cu efect rapid: N=19%, P=6%,MgO=2,5 %,Fier total-4% Acesta este un ingrasamant modern care va stimula gazonul sa creasca rapid si sa-i asigure o densitate intensa in timpul primaverii .Rezultatul poate fi vazut rapid,la cateva zile de la aplicare.Utilizati de 2- 3 ori la interval de 3 saptamani incepand din mijlocul lunii Martie pana la mijlocul lunii Iunie.Doza 20 gr/m.p PACHETUL CONTINE : 64 SACI INGRASAMANT PENTRU GAZON RAPID X 134.86 LEI=8631,04 5 SACI INGRASAMANT PT. CONIFERE X160,55=802,75 5 SACI INGRASAMANT AZOFOSKA X 166,97=834,85 TOTAL=10268,64 LEI
- Număr anunț
- DA27580548
- Autoritate contractantă
- SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI 28323214)
- Furnizor / câștigător
- PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
- Cod CPV
- 24440000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.269 RON
- Valoare atribuită
- 10.269 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.