Atribuită
Cumpărare directă
- ace cu varf in 3 fatete- produse in Japonia - prevazute cu aripioare si port-inject, radio opace - sterile, ambalate individual in blister - sistemul de tip luer-lock conform cu ISO 594-1 si ISO 594-2 - sterilitate EO EN 550 - marcaj CE - standarde ISO 9001:2008 si ISO 13485:2003 G20 = 5 000 BUC; G22 = 5 000 BUC; NECESAR UPU
- Număr anunț
- DA27510196
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.