Atribuită Cumpărare directă

Anunt achizitie directa nr.9335/23.03.2021 - Pachet piese si cartuse toner - Kit unitate de imagine Lexmark X466 - 1 buc - Role tava imprimanta Lexmark X466 - 1 buc - Toner imprimanta HP 1505 - 1 buc - Cartus toner imprimanta HP 1505 - 1 buc

Număr anunț
DA27645668
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat