Atribuită Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru achizitie carburant pentru microbuzul scolar.

Număr anunț
DA27491808
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PLOPANA (CUI 29165880)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.263 RON
Valoare atribuită
5.263 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.263 RON

din 5.263 RON estimat