Atribuită Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card mOTORINA SE VA FACE PT 2 CARDURI

Număr anunț
DA27679175
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA TULCEA (CUI 2375759)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.470 RON
Valoare atribuită
13.470 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.470 RON

din 13.470 RON estimat