Atribuită Cumpărare directă

conform descriere

Număr anunț
DA27601754
Autoritate contractantă
COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.612 RON
Valoare atribuită
48.612 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.612 RON

din 48.612 RON estimat