Atribuită Cumpărare directă

Furnizare bonuri valorice pentru carburanti auto - 75 file (3 carnete). Bonurile se livreaza in carnete de cate 25 de file a 50 lei fila.

Număr anunț
DA27606349
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.158 RON
Valoare atribuită
3.158 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.158 RON

din 3.158 RON estimat