Atribuită
Cumpărare directă
CONTINUT PACHET :TENSIOMETRU ELECTRONIC OMRON M2 BASIC-2 BUC PULSOXIMETRU CMS50D-2 BUC TERMOMETRU DIGITAL CU INFRAROSU NON CONTACT RRI 041-2 BUC GAROU PULL LIGHT P-351- 2 BUC STATIV PERFUZII MIBIL -1 BUC CONCENTRATOR DE OXIGEN -1 BUC HALAT PROTECTIE LABORATOR -30 BUC PIPA GUEDEL DIV MARIMI -2 BUC ACE SERINGA -126 BUC DERMAPLAST PLASTURI POSTINJECTII* 200 BUC -1 CUT SERINGA CU AC 1ML -100 BUC MASCA OXIGEN COPII -ADULTI -1 BUC SOFT ZELIN TAMPOANE CU ALCOOL -2 BUC
- Număr anunț
- DA27484910
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.762 RON
- Valoare atribuită
- 3.762 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.