Atribuită Cumpărare directă

Furnizare sistem desktop pentru Serviciul de Dezvoltare Publica din cadrul Primariei comunei Sanmartin, cu urmatoarele specificatii tehnice: Sistem Core I7-10700 2.9GHz LGA1200 Box| B460M-HDV-MB Intel Asrock B460M-HDV| KingMax | GLLH-DDR4-16G2400 | single | 16 GB | DIMM | DDR4 | 2400 MHz | 1.2 V | CL17 | Nou| PATRIOT Burst Elite 240GB SATA 3 2.5Inch| AIO VIGEN HAIRLINE NEGRU | AEROCOOL AEROPGSVX-500PLUS-80 PSU AeroCo | MICROSOFT WINDOWS 10 PRO, RETAIL, 32/64 bit, TOATE LIMBILE, LICENTA ELECTRONICA | GEMBIRD MUS-6B-01-BG OPTICAL MOUSE | TASTATURA CU FIR USB | Monitor 23.8" LG 24MK430H-B, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, 5 ms, 250 cd/m2 ,1000:1, 178/ 178, antistralu

Număr anunț
DA27582133
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI 17269411)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.312 RON
Valoare atribuită
3.312 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.312 RON

din 3.312 RON estimat