Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate 3P EVLK CONTACTOR 65A 30KW AC3 230VAC LC1D65AP5 Buc 2 CONTACTOR MODULAR ICT 16A 2NO 230...240Vca 50HZ A9C22712 Buc 1 GZT4 Soclu releu pentru R4 856050 Buc 5 R4N-2014-23-5230-WTL Releu industrial, 4 contacte C / O, Bobina: 230 VAC, Sarcina nominala: 6A, LED 860414 Buc 5 MODULE LOG 12 E-S ST 24V VDC SR2B122BD Buc 1 SURSA TENSIUNE MONOFAZATA 24VDC 1.5A 8100063200 Buc 1 PANOU METAL 60X70X20 IP54 PM-60x70X20 Buc 2 INTR. CU FLOTOR 20m 3X1 TV 5A002 199220 Buc 2 RCMYYM3X1.5 Cord.f.PVC 3X1.5 CA MYYM3X1.5 ML 100 WK4U Clema sir 4mm gri EEWK5750400550 Buc 10 CONDUCTOR MYF 0.75 CA MYF0.75 ML 80 HAU262510-COLIER HAUPA 292X3.6 4011923098667 SET 1 SINA de montaj aparate Omega ( GALVANIZATA 1M) 14001 Buc 4 Diblu 6.0x40-SET 10 BUC R DIBLU 6X40SET SET 1. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;

Număr anunț
DA27671434
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.803 RON
Valoare atribuită
2.803 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.803 RON

din 2.803 RON estimat