Atribuită Cumpărare directă

REFERATE NR ; 1193 /11.03.2021-BIA TRONSON B ETAJ 713 /17.02.2021-TEHNIC 719 /17.02.2021-BIA TRONSON C ETAJ 612 /09.02.2021-GASTRO-ENTEROLOGIE 553 /03.02.2021-GASTRO-ENTEROLOGIE

Număr anunț
DA27617750
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.651 RON
Valoare atribuită
1.651 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.651 RON

din 1.651 RON estimat