Atribuită Cumpărare directă

conf model

Număr anunț
DA27485460
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PRODUCTION GRUP SRL (CUI 6844041)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.895 RON
Valoare atribuită
4.895 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.895 RON

din 4.895 RON estimat