Atribuită Cumpărare directă

set format din 14 pagini

Număr anunț
DA27573687
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PRODUCTION GRUP SRL (CUI 6844041)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.435 RON
Valoare atribuită
8.435 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.435 RON

din 8.435 RON estimat