Atribuită Cumpărare directă

Pachet revizie generala utilaje.Revizie generala Buldoexcavator New Holland, Komatsu WA100M-5 conform devizului de reparatie.

Număr anunț
DA27534002
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.448 RON
Valoare atribuită
3.448 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.448 RON

din 3.448 RON estimat