Atribuită
Cumpărare directă
STICLUTE (VIALS) Screw neck vial, N 13, 14.75x45.0 mm, 4.0 mL, flat bottom, clear, cod produs: 702962, 100 buc, Macherey Nagel Furnizor: Bio-Aqua Beneficiar: Crina Socaci 12/03/21 1.00 buc RON 50.27 DOPURI PENTRU STICLUTE Screw closure, N 13, PP, black, closed top, no liner, cod: 702966, 100 buc, Macherey Nagel Furnizor: Bio-Aqua Beneficiar: Crina Socaci 12/03/21 1.00 buc RON 26.46 VARFURI DE PIPETE epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 5 mL, 120 mm, violet, colorless tips, 500 tips (5 bags × 100 tips), cod: 0030000978, 500 buc, Eppendorf, 1.00 set RON 223.62
- Număr anunț
- DA27521414
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.