Atribuită
Cumpărare directă
INOZITOL J60828.22 MYO-INOSITOL?99%,D-MYO-INOSIT . 06/04/21 1.00 buc RON 308.21 D-(+)-GALACTOSE ?98% A12813.18,50GR. 1.00 g RON 134.26 D-(-)-FRUCTOSE ?99% SUPPLIER: ALFA AESAR. 1.00 buc RON 123.48 D-(+)-XYLOSE ?98% A10643.22,100GRRON 208.74 NA2HPO4 DISODIUM HYDROGEN PHOSPHATE1.00 g RON 180.99 SODIUM CHLORIDE 99.5 100.5%, AnalaR NORMAPUR® 1.00 buc RON 50.21 CLORURA DE POTASIU KCl,26764.298 1.00 kg RON 75.99
- Număr anunț
- DA27626999
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082 RON
- Valoare atribuită
- 1.082 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.