Atribuită
Cumpărare directă
COADA METALICA UNIVERSALA 140CM 8 COS HARTIE TAMI 16L PERFORAT 10 DEGRESANT PIX,CERNEALA,GRAFITTI 750ML POMP. DEINK 40 DETERGENT MULTISUPRAFETE 750ML POMP. 60 DETERGENT UNIV.DEO FLOOR 5L MOSC ALB 50 DETERGENT VASE ANTIBACT.5L 4 DOMESTOS 750ML VERDE 50 FINO FARAS CU COADA 6 FINO MATURA+MANER INTERIOR MARE 10 GALEATA CU STORCATOR 10 PERFEX HARTIE IG. COTTON MAR&ORHIDEE 3STR (8+2) 200FOI / 23,6M 200 BURETI VASE JUMBO (3/SET) 30 LAVETA MICROFIBRA MOBILA, AP.AD/VD/TV 30 LAVETE UMEDE 2/SET 18*20 60 MANUSI MENAJ M CU ALOE 50 MOP FRANJURI DIN MICROFIBRA 30 CIF 500ML LEMON GALBEN 20 PRONTO SPRAY MOBILA ALBASTRU 300ML 20 PROSOP ROLA IND. ALB 2STR 760FOI 232M/27CM 2.3KG-2/SET 50 PROSOP "ZZ" ALB CELULOZA 2STR.200FOI/PACH 20.6*24CM 240 ACE 2L REGULAR 40 SANO WC APARAT 55G BLUE 5IN1 40 SAPUN CREMA ANTIBACT.LUXOR 5L 10 DOVE SAPUN LICHID REZERVA SHEA BUTTER 500ML 20 INSECTICID RAID SPRAY MUSTE & TANTARI ALBASTRU 600ML 26, conform oferta nr.KLAUS2361/26.02.2021 acceptata de conducatorul autoritatii contractanta, atasata notei nr. 12183/02.03.2021
- Număr anunț
- DA27506310
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.955 RON
- Valoare atribuită
- 14.955 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.