Atribuită
Cumpărare directă
PAHARE PLASTIC 200CC 2GR (100/SET) ALBE - 30SET/BAX 20.0000 2.89 DOMESTOS 5L WC DEZINF. FRESH PIN 5.0000 31.79 CLORAMINA BICLOSOL 1KG (300BUC/CUT) - 12/BAX 10.0000 42.65 KLAUS PROFESIONAL SAPUN LICHID ALB CREMOS DOVELIA 5L 1.0000 19.25 PAPELY PROSOP ALB 2STR. 200ML - 2BUC/SET R.P. 3.0000 33.98 4255-AZ SACI MENAJ 60L (10) ULTRAREZ LDPE - 48/BAX 20.0000 2.69 4262-AZ SACI MENAJ 120L (10) ULTRA LDPE - 16/BAX 60 BAX/PALET 20.0000 3.84 MOP BUMBAC ALB 300GR ZEBRA NEW 2019 - 40/BAX 20.0000 3.65 PERFEX HARTIE IG. 120 FOI (8+2) 3STR 14.4 ML MUSETEL- 8/BAX -20BAX/PALET 16.0000 5.80 SEPTOQUILL GEL DEZINFECTANT MAINI 5L 5.0000 149.85 409039-PROSOP "V" 266/1 ALB CELULOZA 2STR (22*21) - 15/BAX- 44BX/PALET PAPERNET 30.0000 6.35 31201 - MATURA TANGO (FIR MEDIU)-12/BAX 10.0000 5.45 34201 - COADA LEMN FILETATA 1.2M PLASTOR 10.0000 2.65 SPIRT 70% - 500ML - DUALEXIS - 12/BAX - 1428BUC/PALET 24.0000 3.99 KLAUS PROFESIONAL SOLUTIE PARDOSELI UNIVERSAL 3IN1 5L FLORAL 5.0000 23.00
- Număr anunț
- DA27610725
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.292 RON
- Valoare atribuită
- 2.292 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.